Poseł na Sejm RP Piotr Müller uczestniczył w spotkaniu Zarządu Okręgowego Prawa i Sprawiedliwości. Tym razem gospodarzem był komitet Prawa i Sprawiedliwości w Lęborku.
W styczniu w regionie odbyły się liczne spotkania świąteczne, w których uczestniczył poseł Piotr Müller, organizowane m.in.: przez PiS Lębork, PiS Miastko, PiS Słupsk, PiS Bytów.
W Sejmie odbyła się konferencja dotycząca prowadzenia polityki rozwoju w Polsce zorganizowana przez Klub Parlamentarny Prawo i Sprawiedliwość.
W spotkaniu uczestniczyli m.in. Prezes PiS Jarosław Kaczyński, Premier Mateusz Morawiecki, ministrowie i wiceministrowie poszczególnych resortów, a także samorządowcy, do których skierowane było spotkanie. W konferencji uczestniczył również poseł, wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego Piotr Müller.
